Організована діяльність з дітьми раннього віку

Організована діяльність з дітьми

раннього віку

«Чарівний осінній листочок»

(природа, мовленнєве спілкування, художня

література)

Програмовий зміст: розвивати у дітей вміння називати предмети за їх зовнішнім виглядом, а саме колір, порівняння за величиною, формувати вміння правильно будувати речення; закріпити назви кольорів – зелений, жовтий, та величину предметів – великий, — малий; продовжувати розвивати вміння уважно слухати казку, запам’ятовувати героїв.

Виховувати інтерес до оточуючої дійсності, вміння працювати в колективі – слухати, відповідати, гратися.

Хід заняття

Вихователь. Діти сьогодні до нас завітала Червона Шапочка, вона запрошує нас на незвичайну лісову подорож, там зібралися всі лісові звірята. Ось послухайте загадки і ви дізнайтеся хто на нас чекає:

( вихователь загадує загадки про звірят):

По гілках вона стрибає Пара довгий вушок,

І пухнасту шубу має. Сіренький кожушок,

(Білочка) Скорий побігайчик, як він зветься?

(Зайчик)

Молодці, діти, ви відгадали всі загадки про звірят.

Вихователь. Діти. Я пропоную вирушити зараз у подорож на лісову осінню галявину. Хочете? Тоді – в дорогу!

( Діти крокують за вихователем)

Вихователь. Малята, погляньте, яка гарна галявина! А яке чудове листячко на ній лежить, а давайте розглянемо його. Якого кольору листя? (Жовте.) Скільки листочків? (Багато) Листочкі однакові чи різні? Чим вони відрізняються? ( Величиною.)

(Дидактична гра « Збери осінні листочкі».)

Вихователь. Дітки, які ви молодці зібрали усі листочки, а тепер давайте відпочинемо на галявині, бо це не звичайна подорож, а казкова, то ж вмощуйтесь зручніше і казка до вас завітає.

( Театралізована казка)

( Ширма і казка-оповідка В.О. Сухомлинського «Зайчик і горобина»)

Вихователь. А тепер. Малята. Нам треба повертатися в дитячий садок. ( Діти повертаються. Вихователь обговорює подорож, підтримуючи в дітей позитивні емоції від діяльності.)

Предыдущий:

Следующий: