09 00 Українська мова (диктант) 9 00

ПОГОДЖУЮ

Начальник управління освіти і науки , молоді та спорту Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Івашко М.М.

Розклад

державної підсумкової атестації в 9 класі

Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у 2012/2013 н.р.

Клас

28.05

31.05

04.06

07.06

10.06

9

Біологія

(письмово)

09:00

Українська мова (диктант)

9:00

Математика

(інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії)

9:00

Географія

(письмово)

09:00

Українська література

(усно)

9:00

Директор школи Приходько В.М.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник управління освіти і науки , молоді та спорту Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Івашко М.М.

Склади

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9 класі

Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи у 2012/2013 н.р.

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Член атестаційної комісії

9:00

9

Українська мова (диктант)

Куліш Антоніна Михайлівна, освіта вища, учитель математики, заступник директора по НВР, спеціаліст вищої категорії.

Богатирчук Лариса Іванівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії.

Безсмертна Людмила Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст першої категорії

9:00

9

Математика

(інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії)

Приходько Валентина Миколаївна,

освіта вища, учитель математики,

директор школи, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Куліш Антоніна Михайлівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії.

Онищук Віра Степанівна, освіта вища, учитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії,

“Старший вчитель”.

9:00

9

Біологія (письмово)

Приходько Валентина Миколаївна,

освіта вища, учитель математики,

директор школи, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Бабська Валентина Іванівна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст

І категорії.

Дем`яненко Ганна Миколаївна, освіта вища, учитель географії, спеціаліст І категорії.

9:00

9

Географія (письмово)

Приходько Валентина Миколаївна,

освіта вища, учитель математики,

директор школи, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Дем`яненко Ганна Миколаївна, освіта вища, учитель географії, спеціаліст І категорії.

Бабська Валентина Іванівна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст

І категорії.

9:00

9

Українська література

(усно)

Приходько Валентина Миколаївна,

освіта вища, учитель математики,

директор школи, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Богатирчук Лариса Іванівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії.

Безсмертна Людмила Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст першої категорії.

Директор школи Приходько В.М.

ПОГОДЖУЮ

Начальник управління освіти і науки,

молоді та спорту Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Івашко М.М.

Розклад

державної підсумкової атестації в 11 класі

Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у 2012/2013 н.р.

Клас

27.05

29.05

10.05

11

Українська мова

(переказ)

9:00

Математика

(інтегрований іспит з алгебри та початків аналізу і геометрії)

(письмово)

9:00

Історія України

(письмово)

9:00

Біологія

( письмово)

9:00

Фізика

( письмово)

11:00

Англійська мова

( письмово)

11:00

Директор школи Приходько В.М.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник управління освіти і науки,

молоді та спорту Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Івашко М.М.

Склади

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 11-у класі

Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи у 2012/2013н.р.

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель,

що проводить атестацію

Члени атестаційної комісії

9:00

11

Українська мова

(переказ)

Приходько Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель».

Безсмертна Людмила Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст першої категорії.

Богатирчук Лариса Іванівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії.

9:00

11

Математика (інтегрований іспит з алгебри та початків аналізу і геометрії)

(письмово)

Приходько Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель».

Куліш Антоніна Михайлівна, освіта вища, учитель математики, заступник директора по НВР, спеціаліст вищої категорії.

Онищук Віра Степанівна, освіта вища, учитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії,

“Старший вчитель”.

9:00

11

Біологія

(письмово)

Приходько Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель».

Бабська Валентина Іванівна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст

І категорії.

Костюченко Ліда Володимирівна, освіта вища, учитель хімії і біології, спеціаліст вищої категорії

11:00

11

Фізика

Приходько Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель».

Онищук Віра Степанівна, освіта вища, учитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії,

“Старший вчитель”.

Федорченко Микола Олексійович, освіта вища, учитель технічної праці, спеціаліст вищої категорії

11:00

11

Англійська мова

Куліш Антоніна Михайлівна, освіта вища, учитель математики, заступник директора по НВР, спеціаліст вищої категорії.

Руденко Тетяна Яківна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

Небесюк Яна Володимирівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст

Історія України

Бабська Валентина Іванівна освіта вища, заступник директора по ВР, спеціаліст І категорії,

вчитель біології

Коротченко Інна Павлівна, освіта вища, учитель історії і права, спеціаліст вищої категорії, , «Старший вчитель».

Безсмертна Людмила Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст першої категорії.

Директор школи В.М.Приходько.

Г Р А Ф І К

проведення консультацій в 11 класі

Мих-Рубежівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2012-2013н. р.

11

Українська мова

Історія

Математика

Біологія

Фізика

Англійська мова



Страницы: 1 | 2 | Весь текст


Предыдущий:

Следующий: